Dhe më në fund zbulohet data e publikimit të këngës së re të Azet (FOTO)

By

Pas ngjarjeve të dhimbshme që i ndodhën kohëve të fundit Azetit, reperi e ka gati këngën e re.

Ai njoftoi përmes Instagramit se projekti me titull “Money Money” është gati dhe do të publikohet të enjten, si zakonisht në orën 23:59.

Azet aktualisht po qëndron në trojet shqiptare pas një turneu që ka kudo ku flitet shqip.

Nëse nuk e dini, muajve të fundit, reperi humbi babanë dhe më pas edhe menaxherin pasi pësoi aksident të rëndë në Kosovë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm