Nga cili mashkull kërkoi puthje Luana Vjollca (VIDEO)

By

Femrat janë të prirua të marrin dashuri më tepër se sa të dhurojnë, njejt edhe kengëtaret e fytyrat publike janë ato që pranojnë shumë dashuri nga fansat e tyre, por rastisë ndonjëherë që edhe ato të kthejnë dashurinë në një mënyrë apo tjetër.

Luana Vjollca, këngëtarja dhe moderatorja e emisionit “E diell” sot ka kërkuar puthjen e një fansi të saj të cilin jo rrallë herë e takon rrugëve të Tiranës.

Përsonin në fjalë duket ta ketë bërë shok pasi që shumë shpesh shihen tek fotografohen së bashku kalimthi, deri sa sot ajo ka ndaluar për të inqizuar momentin kur i kërkon që ta puthi në faqe,mbase kjo ka qenë dëshira e kahmotshme e djaloshit./PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm