NGA CILI FSHAT I KOSOVËS ËSHTË ADELINA TAHIRI?!

By

Adelina Tahiri  këngëtarja seksi e cila së fundmi është bërë imazh i nje tjeter kompanie në Maqedoni, përveq asaj të telefonisë mobile.Por nuk eshte kjo e gjitha. Adelina eshte ne proces te pergatitjes per kengen e re. Me tekst nga Ronela Hajati dhe muzike nga Darko Dimitrov kenga “Mos me duaj sot” do te filloj gjirimet diten e enjete.
Por ajo cfarë ne kuptuam nga intervista 60 sekondëshe në emisionin Prive në Klan Kosova, këngëtarja Tahiri ka prejardhje nga nje fshat në Kosovë, Dobrosini.
Mes tjerash Adelina tregoj që është anti homoseksualëvë.

Artikuj të ngjashëm