Nesër, projekt i ri nga ‘Babastars’

By

Në vazhdën e aktivizimit të Babastars për sezonin e verës, një tjetër projekt publikohet nesër.

Kësaj here, është rradha e Cozman dhe Agon Amigës që të publikojnë duetin e tyre ‘E jemja’.

Sic kanë zbuluar djemtë përmes rrjeteve sociale, kënga do publikohet nesër në ora 15:00 në Youtube.

Do jetë hit i kësaj vere? Mbetet ta shohim… /Prive.al

Neser Premier 15.00 ⏱??#BABASTARS #EJEMJA

A post shared by COZMAN (@cozman) on

Artikuj të ngjashëm