A do të publikojë Butrint Imeri album së shpejti?

By

Njëri prej artistëve më të pëlqyer nga femrat, shpalosi së fundmi shumë gjëra për Prive.

Gjatë intervistës, Butrint Imeri foli për planet e tij si dhe për jetën personale.

Poashtu, Butrinti tregoi si erdhi deri tek bashkëpunimi me Nimo, projekt ky i cili do të publikohet më 1 gusht.

Mirëpo ajo që fansat e tij duan të dinë, është nëse këngëtari i tyre i preferuar do të sjellë një album.

“Pa album nuk je artist. Shiko un po mendoj që bashkë me stafin të bëjmë albumin, por njëherë nuk kam kohë, sepse kam shumë koncerte do ta shihni edhe vet çfarë risish do të vinë. Do të ndryshojë e gjithë loja.” /Prive.al

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni më poshtë:

 

Artikuj të ngjashëm