Gjithë sytë drejt Fifit në klipin me Young Zerkën

By

Fifi dhe Young Zerka këtë të Premtë sjellin bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Pa gajle” titullohet kjo këngë e cila është në listën e shumë projekteve që publikohen këto kohë nga artistët shqiptarë.

E përpara publikimit të këngës, një tjetër detaj ka marrë vëmendje.

Fjala është për pamjen e këngëtares e cila duket të jetë kthyer në top formë.

Në foton krah Young Zerkës, Fifi shfaqet shumë fit duke dëshmuar se sukseshëm ia ka dalë të humbasë peshën e tepërt, një objektiv që e ka pasur tash e një kohë edhe për arsye shëndetësore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm