NESËR NË PRIVE! (VIDEO)

By

Prive të shtunën rezervon mjaft surpriza.

Mbrëmja fillon me videoklipin premierë të Elhaida Dani – Në jetë, duke pasur me këngët që lanë gjurmë në dekada dhe këndohen edhe sot.

Dekada që mirret me muzikë ka dhe Esma Redzepova e cila do risjell ‘Caje Shukarije’ me Jehona Sopin.

60 sekondat i rezervohen Alba Morinës e teksa në rubrikën ‘E vërtetë, e pa vërtetë’ zbulojmë disa detaje nga një këngë e re.

Sinan Vllasaliu përpos këngës së re me Sabrinë, po zien diçka tjetër.

Ku mbetën kasti i serialit ‘Familja Moderne’?!

Ndërsa ‘Të pathënat e javës’ flasin për këngë të reja interesante që do të publikohen shumë shpejt.

Prive transmetohet çdo të shtunë në orën 19.00 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm