SHPËTON RITA ORA!

By

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka rikthyer në vëmendjen e ndjekësve të saj një paraqitje të sajën në vitin e kaluar.

Bëhet fjalë për fustanin e kuq që ka veshur në MTV VMA’s ku shfaqej mjaft sensuale.

E për këtë gjë është koshiente dhe vetë artistja e cila ka shkruar.

“Rikthim në VMA të vitit të kaluar, e veshur me ngjyrën e preferuar dhe asgjë tjetër, shpëtova”

Rita këtë shkrim e bëri pasiqë edhe pa të brendshme paparazzit nuk kapën ndonjë gjë intime mirëpo për to u kujdes Rita vet që të shuaj kuriozitetin duke publikuar një fotografi tërësisht të zhveshur vetëm me këpucët mbathur, por sërish intimiteti mbetet larg kamerës./Prive.al

rita

Artikuj të ngjashëm