Trup si të Nora Istrefit? Kështu duhet të ushtroni dhe s’qenka e lehtë (VIDEO)

By

Më në fund Nora Istrefi na e dëshmoi se pse e mbanë epitetin si këngëtarja më seksi e shoubizit shqiptar.

Ajo ka dënjuar ta publikojë në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke ushtruar.

Rutina e saj e palestrës s’qenka aspak e thjeshtë dhe duket se ka shumë impenjim fizik, por këngëtarja e bën pa u sforcuar shumë këtë.

Istrefi ka lansuar videon nga ushtrimet me trajneren e saj të cilën e  ka edhe shoqe, kampionen e fitnesit Geta Beqën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm