Nepsi i shtatzënisë: Këto ushqime po konsumon Adelina Tahiri

By

Ajo nuk është aspak e thjeshtë edhe në përzgjedhjen e frutave. Këngëtarja Adelina Tahiri që po pret t’i vijë në jetë një djalë, ka pasur meny të bëshme të frutave këtë të shtunë.

Dhe ato s’janë vetëm ballkanike e mesdhetare apo fruta sezonale të kultivuara në vendet tona.

Këngëtarja ka zgjedhur diçka shumë tropikale, ato lloj frutash që i gjen në vende si Tajlanda.

Bëhet fjalë për “Passion Fruit”, që nuk rritet fare në Europë. Megjithatë në tavolinën e saj ka edhe dredhëza e pjeshka. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm