Për çfarë e mori malli Taynën derisa po qëndron në Amerikë? (FOTO)

By

Ka disa javë që Tayna po qëndron në Amerikë.

Pas përfundoi turneu veror, reperja udhëtoi drejt Shteteve të Bashkuara për të kaluar disa ditë pushimi bashkë me modelen e njohur Vildane Zeneli.

Ndërsa ajo publikoi fotografi super-seksi në llogarinë e saj në Instagram, Tayna na tregoi edhe për çka e mori malli.

Përmes Instagramit, artistja tha se i kanë munguar koncertet e saj dhe fansat e shumtë.

Tayna rikthehet më 29 të këtij muaji në koncerte duke nisur nga Zvicra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm