Me dashuri nga Venecia, Seldi dhe Mimoza më të lumtur se kurrë (FOTO)

By

Çifti më i dashur për publikun shqiptar, ka zgjedhur të kalojë pak kohë në qytetin e dashurisë, Venecia të Italisë.

Në këto ditë pranvere, Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu, udhëtuan drejt Italisë, për të t’i kaluar disa ditë me njëri-tjetrin.

Ishte Mimoza, ajo që në llogarinë e saj në Instagram postoi shumë fotografi me anë të të cilave, çifti dukej shumë i lumtur dhe i dashuruar si kurrë më parë.

Pas disa koncerteve që të dy këngëtaret i patën së fundmi, kjo ishte zgjedhja më e mirë për të bërë pak pushim./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BhjVKD4HczE/?hl=en&taken-by=mimozashkodra

https://www.instagram.com/p/BhjVwhpHhLB/?hl=en&taken-by=mimozashkodra

https://www.instagram.com/p/Bhjge0unKLC/?hl=en&taken-by=mimozashkodra

Artikuj të ngjashëm