Nëntë muajshe dhe kaq është rritur Amelia e Albatritit

By

Ajo po ngjanë më shumë në një kukukull se sa në një vogëlushe.

Vajza nëntë muajshe e këngëtarit Albatrit Muqiqi, është rritur mjaft dhe është shndërruar në një bukuroshe.

Vogëlushja Amelia, është fëmija i parë i çiftit Albatrit dhe Egzona, që u martuan një vit më parë.

Ata tani kanë një familje të bukur, ndërsa në një imazh që Egzona ka publikuar në Instagram, Amelia është rritur goxha shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm