Nënë e dy fëmijëve, Emina Çunmulaj paraqitet në formë të mrekullueshme

By

Ajo është një nga supermodelet më të njohura shqiptare në botë!

Reputacioni i saj është vetëm njëra anë e medaljes, sepse njerëzit Emina Cunmulajn e duan atë më shumë për atë që është!

Një nënë në karrierë, nëna e dy vajzave të vogla të mrekullueshme, gruaja e një burri të pasur, bën një jetë luksoze, por mbi të gjitha ajo na ka provuar herë pas here se është një vajzë e thjeshtë malësore dhe një femër që pëlqen natyralen!

Kjo e bën atë shumë të dashur edhe nga ndjekësit e saj në Instagram, ku Emina vendos foto, video dhe momentet më të bukura të jetës së saj të përditshme.

Nënë e dy vajzave Ella dhe Mia që u lindën në mënyrë natyrale, Emina publikoi një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet shumë në formë dhe e shëndetshme.

“Ju tregoj të gjithëve, se jam 100% e vërtetë” – shkruan ajo nën foton që postoi. /Prive.al

View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ✌🏼

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm