Nëna e Bebe Rexhës do t’iu lë pa fjalë! (FOTO)

By

‘Valles’ së postimit në rrjete sociale të imazheve me nënën, sot i është bashkangjitur edhe Bebe Rexha.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka shpërndarë një fotografi me personin më të dashur nën mbishkrimin: ‘Dashuria ime. Shoqja ime më e mirë. Nëna ime’  duke dëshmuar se sa vlen për të, e shtrenjta nënë.

Zonja Buki, tash e njohur si Bukie duket të jetë më shumë si motra sesa nëna e këngëtares dhe kjo është vënë në dukje edhe nga fansat e shumtë që kanë komentuar.

Nëna e Bletës, është shqiptare nga Gostivari dhe punon në një kozmetikë. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm