MC Kresha i jep lamtumirën e fundit fansit të tij! (VIDEO)

By

Pak ditë më parë MC Kresha iu gjend pranë sa ishte në gjendje kome fansit të tij që u godit nga tensioni i lartë i energjisë elektrike nga telat e lënë keq prej KEDS.

Megjithatë, djaloshi humbi betejën dhe ndërroi jetë dhe sot iu dha lamtumira e fundit.

I pranishëm në ceremoninë e varrimit të 15 vjeçarit ishte edhe reperi që dukej shumë i prekur nga ngjarja.

Artikuj të ngjashëm