Në shtëpinë e Arbana Osmanit, moderatorja zbulon ambientet e bukura

By

Moderatorja e njouhr e televizionit Top Channel, ka nxjerrë në Instastory disa imazhe nga shtëpia e saj.

Ajo zakonisht është shumë e rezervuar me jetën private dhe rrallë shohim diçka nga përditshmëria e saj, mirëpo kësaj here Osmani ka vendosur që të prezantojë pak nga ato ambiente.

Osmani është shndërruar në një këngëtare për djalin e saj të vogël Jonin dhe një shoqe të tijën, të cilët po e shohin me ëndje.

Dhoma e saj e ndejës është një ambient modern e jo shumë luksoz, dhe i dekoruar me ngjyrë të bardhë e të tjera ngjyra më të ndezura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm