Në shoqërinë e kujt kaloi mbrëmjen Xherdani në Prishtinë?! (FOTO)

By

Pasi mbushi mirë bateritë në jugun e Shqipërisë, futbollisti nga Zhegra Xherdan Shaqiri po qëndron në Prishtinë ku në kohën më të madhe, ai po shihet me reperin Capital T.

Njejtë vepruan edhe mbrëmë kur bashkë deri në orët e hershme të mëngjesit u argëtuan në Duplex e Zone Club.

Dyshja nuk kanë qenë vetëm por edhe me aktorin e njohur Blerim Destani dhe në raste, edhe me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmetin.

Prive.al ju sjell foto nga mbrëmja që lamë pas.

 

Artikuj të ngjashëm