Nisin pushimet e para të çiftit të ri të estradës (FOTO)

By

Tashmë lidhja e tyre nuk është një enigmë, Majk dhe Majlinda Zeka përbëjnë çiftin më të ri në estradë dhe gjithçka është vulosur me postimin e Majlindës e cila shfaqte Majkin në Prishtinë.

E pak kohë pas këtij zhvillimi kur koncertet për Majkin kanë mbaruar, në fund të Gushtit dyshja kanë nisur pushimet.

Destinacioni i parë i përbashkët idyshes ka qenë Dhërmiu dhe megjithëse nuk janë shfaqur bashkë, fotot nga i njejti vend lë të kuptohet se këngëtari dhe bukuroshja janë me njëri-tjetrin. /Prive.al/

Screenshot_2016-08-29-19-19-48

Screenshot_2016-08-29-19-20-12

Artikuj të ngjashëm