Kylie Jenner ndezi thashethemet për martesë?

By

Kylie Jenner po nxit thashethemet e dasmës me disa gjëra të mëdha.

Të enjten, Jenner ndau një foto në Instagram Story të dorës së saj me manikyr francez duke kapur një çantë jeshile Hermès Kelly me dy unaza diamanti të vendosura në atë gisht, duke i shtyrë fansat të pyesin nëse ajo dhe Travis Scott janë martuar fshehurazi.

Guruja e Kylie Cosmetics ka ndezur më parë thashethemet për martesë duke mbajtur diamante në gishtin e unazës; në vitin 2018, ajo madje kishte një grup të shkëlqyeshëm të stolisur me inicialet e të dashurit të saj, “JW”.

Jenner, 24, dhe Scott, 30, janë takuar vazhdimisht që nga fillimi i lidhjes së tyre në 2017. Ata mirëpritën fëmijën e tyre të dytë, djalin Wolf Webster, në shkurt 2022, dhe gjithashtu kanë vajzën 4-vjeçare Stormi.

Artikuj të ngjashëm