Në këngën e re Getinjo i drejtohet Zotit

By

Getinjo është rikthyer me këngë të re.

Artisti kësaj here i drejtohet Zotit dhe sfidave në jetë në këngën e re të titulluar “God”.

Kënga e re është shoqëruar me një super videoklip të cilin mund ta ndiqni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm