Në ditët e fundit të shtatzënisë, Fifi thur fjalët më të bukura për të birin

By

Fifi momentalisht po qëndron në SHBA ku dhe duket se atje do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Cifti, këngëtarja dhe Adis Patushi kanë planifikuar që lindja e foshnjës të ndodhë në qytetin Poughkeepsie të shtetit njujorkez.

Ajo është në ditën e fundit të pritjes së ëmbël dhe ndau një fotografi shoqëruar me një dedikim të bukur për të birin.

“Po i numeroj ditet , oren , minutat e sekondat deri sa tet kem ne krahet e mi biri jem 💙 te dua akoma pa ta pa fytyren e pa ta ni erën 😇”, shkroi ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm