Ndjenja më e bukur: Aktorja e famshme rrëfen përvojën e të qenit nënë për të parën herë (VIDEO)

By

Kush e njeh mirë, e di që ajo i adhuron fëmijët. Por tani u bë nënë vet dhe tërë qenien e saj e ka përkushtuar tek i biri Doni.

Aktorja e njohur kosovare Albulena Kryeziu dhe bashkëshorti i saj, regjisori Ilir Bokshi, janë bërë prindër për herë të parë duke e bekuar martesën e tyre me një vogëlush të ëmbël.

Lenën e kemi parë edhe gjatë shtatzënisë të jetë aktive në punët e saja në teatër e në shkollën e saj të aktrimi që e udhëheqë bashkë me aktoren Teuta Krasniqi, ndërsa tani do i mungojë pak teatrit, por atë do e gjeni duke u kujdesur për të birin.

Ajo vjen në Prive për të rrëfyer ndjenjën e të qenit nënë dhe si e ka përjetuar këtë dashuri.

Ndiqeni të plotë intervistën:

Artikuj të ngjashëm