Si motra më e madhe, kjo është këshilla që Adelina Ismaili ia dha Zanfinës

By

Ndonëse edhe vet pjesë e shoubizit dhe pjesë e skenës muzikore shqiptare për më shumë se 20 vjet, këngëtarja Adelina Ismaili, e ka këshilluar motrën e saj të vogël Zanfinën, të ndjekë një tjetër rrugë.

Këngëtarja i ka kërkuar Zanfinës, që ta kryejë shkollimin dhe të diplomojë në fakultetin juridik!

Këtë Adelina e ka thënë në intervistën e saj të fundit dhënë për Prive, ku është përgjigjur në 50-të pyetjet e rubrikës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm