Ndjekësit e tij në Instagram, akuzojnë Medën për veprim të turpshëm me të birin (VIDEO)

By

Gjatë ditës së djeshme, si një baba i lumtur publikoi një video me të birin e tij më të vogël Denisin.

Këngëtari Mehdin Përgjeqaj, po e tregonte dashurinë e tij për vogëlushin, duke e puthur në buzë.

Por ky veprim, nuk është mirëpritur nga disa ndjekës të Medës në Instagram ku edhe ka bërë publike videon, me pretekstin se një veprim si ky është i turpshëm dhe i dëmshëm për fëmijën ngase Meda ka mjekër dhe pi edhe duhan.

Megjithatë, ai s’e ka qarë kokën t’iu përgjigjet asnjërës prej kritikave që i janë bërë në këtë drejtim.

E njëjta gjë i ndodhi muaj më parë edhe këngëtares Miriam Cani kur publikoi një fotografi duke puthur vajzën e saj Ameli në buzë, e po ashtu edhe modeles Adrola Dushi, që e puthte në buzë djalin e saj të vogël. /Prive.al

Me Denisin❤️

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm