Jonida Maliqi më ‘stylish’ se asnjëherë në fotosesionin e fundit (FOTO)

By

Më shumë se një këngëtare, ajo njihet si njëra ndër vajzat më in dhe që sjellin trende të reja të veshjes në Shqipëri.

Madje i është dhënë edhe epiteti si vajza më “fashionable” dhe merret si ikonë e modës sa herë kapet kjo temë në debate televizive e edhe në opinionin publik.

Dhe Jonida Maliqi definitivisht e meriton. Meqenëse edhe është pronare e një butiku në Tiranë, në trupin e saj gjen veshjet e koleksioneve të fundit të markave të njohura e më e preferuara e saj, vazhdon të mbetet Kenzo.

Publikon fotografi në baza ditore dhe ato gjithnjë janë të realizuara në mënyrë profesionale.

E në sesionin e fundit, ajo vjen me shumë stil brenda një makine të kuqe OldTimer. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm