Ndërron jetë rapsodi i njohur kosovar

By

Ditën e sotme u nda nga jeta Pjetër Bisaku.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë miku i të ndjerit dhe kolegu, Tom Sokoli, i cili u ka shprehur ngushëllime familjarëve për humbjen e më të dashurit të tyre.

“Lajm i hidhur. Vdes rapsodi i mirënjohur PJETER BISAKU Ngushëllime familjes ,farefisit të gjithë rapsodëve shokëve dhe miqve .Pushoftë ne paqe”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm