Krishtlindjet shkuan, koha për tu dobësuar: Merrni mësim nga Kim Kardashian

By

Bukuroshja amerikane Kim Kardashian, bën me tonelata para vetëm duke promovuar produkte në mesin e miliona ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Ndërsa të martën, ylli i reality show ka shfaqur figurën e saj të bëshme në një palë të brendshme të bardha përmes një fotografie, ku u kërkon fansave të saj që t’i zëvendësojnë vaktet e ditës me shakes të ndryshme.

36 vjeçarja ka publikuar një imazh ku shihet duke pirë një të tillë, në një ambient shume klasik kuzhine.

Ajo thotë se pas ditëve të ngjeshura të festave të fundvitit ku kishte ngrënë ushqime dhe nuk i ishte përmbajtur regjimit ushqimor dhe fizik, është koha që të rikthehet në formë dhe ta rifitojë barkun e sheshtë. /Prive.al

Social media queen: Kim Kardashian flaunted her curvy figure in skimpy white underwear whhile drinking a shake barefoot in a kitchen in a snap posted to her Instagram Tuesday

 

 

 

Artikuj të ngjashëm