Ndejë pas ndeje, Afërdita Dreshaj sërish mbrëmje të çmendur sepse feston ditëlindjen

By

Një ditë para se zyrtarisht të bëhet 32 vjeçare, ajo e ka rezervuar mbrëmjen për miket e saja më të mira.

Këngëtarja e modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, ka festuar ditëlindjen me miket e saja në Shtetet e Bashkuara në një restorant luksoz me një darkë që në shikim të parë, duket të ketë qenë shumë e kushtueshme.

Dhe pasi ka marrë urimet për ditëlindje, Dreshaj ka sqaruar se kjo nuk është saktësisht dita e saj e lindjes, megjithatë e kishte festuar ditëlindjen me miket ngase sigurisht, ka plane të tjera me bashkëshortin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm