Në setin e ri fotografik Almeda dhe Tolgahan do t’iu lënë pa fjalë (FOTO)

By

Nuk do shumë kohë për të konstatuar se ata të dy, janë një çift i bukur dhe tejet seksi.

AKtori i njohur turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, janë të bërë për njëri tjetrin.

View this post on Instagram

❤️🇹🇷🇦🇱

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Së fundmi dyshja kanë realizuar një set fotografik me fotografin shqiptar Endrit Mertiri dhe që të dy, rrezatojnë bukuri.

Çifti që u martuan pak kohë më parë, duken tejet elegantë në këto imazhe derisa përçojnë edhe shumë dashuri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm