Dëgjoni disa sekuenca nga kënga e re e Don Xhonit

By

Rep artisti Don Xhoni, shumë shpejtë do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Deri kur”, e cila tashmë është përfunduar, dhe pritet të lansohet shumë shpejt.

Më poshtë mund të dëgjoni disa sekuenca, nga kënga e rep artistit. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by AVD Digital (@avddigital)

 

 

Artikuj të ngjashëm