“Nashta”, kënga e re e Melindës

By

Melinda Ademi shumë shpejt do të publikoj videoklipin e saj më të ri.

“Nashta” do të mbaj emrin ky projekt i cili është punuar nga Panda Music dhe Fatjon Miftari.

Videoklipi është punuar nga Cinegr8 e teksa publikomi është çështje ditësh.

Në anën tjetër është përfolur edhe një duet i Melindës me Nora Istrefin, por që akoma nuk ka një datë rreth lansimit të bashkëpunimit./Prive.al

View this post on Instagram

NASHTA // COMING SOON 🍉🍒🍌

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Artikuj të ngjashëm