Na rrëqethi, çanta e Xhensila Myrtezait kap shifra marramendëse

By

Siç e kishte thënë edhe Bes Kallaku në një intervistë në TV Klan të Shqipërisë, ajo është e fiksuar pas këpucëve e çantave dhe gjatë shtatzënisë, kishte edhe më shumë epsh për to.

Këngëtarja Xhensila Myrtezai, sapo na e dëshmoi sa gjatë shtatzënisë ka bërë harxhime marramendëse në aksesorët e saj.

Faqja shqiptare “What They Wearing”, ka zbuluar çmimin e çantës së markës Channel që Xhensila publikoi në profilin e saj në Instagram.

Kjo çantë e llojit Chanel Classic Medium Flap Bag, kushton plot 4480 euro ndërsa këpucët e saj ballerina, 570 euro.

Luja Xhensila, luja!

https://www.instagram.com/p/Bi6-3tmnKt1/?taken-by=whattheywearin

Artikuj të ngjashëm