Prezantuesja kosovare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

By

Njomza Aliu, prezantuesja e njohur e programit ‘Ora e Pasdites’ pak ditë më parë mori pauzën nga programi.

Kjo për shkak të pritjes së ëmbël të cilës i ka ardhur fundi.

Njomza është bërë nënë për herë të dytë me ardhjen në jetë të Zgjimit!

Lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale ku ka ndarë fotografi me beben dhe momentin e bukur të takimit të djalit të madh Lumit me vëllain e posalindur.

Shumë urime e jetë të gjatë! /Prive.al

View this post on Instagram

Mami per te dyten here 💚

A post shared by Njomza Aliu (@njomzaaliu) on

 

 

View this post on Instagram

Zgjimi erdhi e na mbushi me dashuri 💚💚

A post shared by Njomza Aliu (@njomzaaliu) on

Artikuj të ngjashëm