Mozzik kujdeset për vajzën derisa Loredana po qëndron në këtë vend (FOTO)

By

Ka disa ditë, që në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se Mozzik dhe Loredana janë ndarë.

Megjithatë, me sa duket gjithçka ishte plan i çiftit me apo pa dashje ose thjesht një krizë martesore pasi ata nuk janë ndarë dhe kjo u vërtetua përmes postimeve të fundit.

Mozzik shpërndau këngën e re të Loredanës me Meron dhe pëlqimet për njëri-tjetrin në rrjete sociale, kanë filluar prapë.

Madje, reperi tani është afër vajzës pasi ishte disa ditë nëKosovë dhe ai po kujdeset për të derisa nëna e tij, është aktualisht në Berlin.

“Me jetën time”, ka shkruar Mozzik poshtë fotografisë së postuar në Instagram./Prive.al

View this post on Instagram

With my Life ❤️ @hanaaliu 🕊🕊

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Artikuj të ngjashëm