Mozzik frikësohet se do përfundoj si…

By

Secili reper ka një idoll nga i cili frymëzohet për krijimtarinë e tij.

Por, duket se Mozzik përpos për këngë, ka një tjetër model për të cilin ai shpreson të mos e ndaj fatin e njejtë me të në fund.

Reperi i On Records ka postuar një foto në Snapchat të The Notorious B.I.G, nën mbishkrimin se shpreson që nuk do përfundoj si ai.

Reperi amerikan, i konsideruar si një prej më të mirëve që njeh bota, vdiq në moshën 24 vjeçare në vitin 1997 në një sulm të armatosur në Los Angeles.

Shpresojmë dhe besojmë që Mozzik të mos e ketë të njejtin fat. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm