Mozzik e konfirmon atë çka tha Getinjo në Prive…

By

Para pak javësh, Getinjo zbuloi shumë gjëra në një intervistë për Prive.

Mes tjerash, reperi tregoi se ai dhe vëllai i tij, Mozzik, nuk do të mbajnë koncerte gjatë këtij viti, për shkak të disa planeve që kanë.

Këtë lajm që Getinjo e dha ekskluzivisht për Prive, e konfirmoi edhe Mozzik me anë të një statusi në Instagram.

Reperi thotë se deri në vitin 2019 nuk do të jenë të pranishëm në koncerte, por këngë, solo e bashkëpunime, do të kemi nga ata.

Se çfarë po përgatitin vëllezërit të cilët prishën kontratën me On Records, mbetet të shihet gjatë mujave në vazhdim./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BkQoxv7DQ5X/?taken-by=mozzik

Artikuj të ngjashëm