Cila artiste shqiptare ia la ‘seen’ Njomzës?

By

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Njomza Kastrati.

Ajo u përgjigj pyetjeve pikante të Prive-s, si dhe ndër të tjerash zbuloi shumë gjëra rreth vetes së saj dhe Rinorit.

Ndër të tjerash ajo u pyet se cili nga artisti shqiptar mendon se është me mendjemadhi.

Duke mos pohuar se është mendjemadhe, Njomza thotë se Dhurata Dora ia ka lënë ‘seen’ mesazhin që ajo i kishte dërguar.

Shihni më poshtë intervistën e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm