Arbnora Ademaj dështon me photoshop në fotografinë e fundit

By

Modelja e njohur shqiptare, Arbnora Ademaj, është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht poston fotografi nga udhëtimet e saj të cilat më të shpeshta janë në Turqi.

Por, me imazhin e fundit të publikuar në instastory, prezantuesja dështoi me photoshopin.

Nëse mund ta dalloni, këmba e saj duket shumë më e madhe nga tjetra, madje taka e njërës këpucë nuk vërehet më fare.

Shikojeni fotografinë dhe vlerësojeni vet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm