‘Motër e vëlla’ kënga më e re nga Meda dhe Vjollca Haxhiu (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i radhës mes Vjollca Haxhiut dhe Medës.

Kënga është baladë dhe flet për një histori familjare.

Projekti quhet ‘Motër e vëlla’ dhe është i shoqëruar me videoklip.

Nëse nuk e dini, këto ditë, Meda ka qenë në qendër të vëmendjes pasi instagrami i tij u hakua.

Atij iu publikua një foto me gruan, Lulen e cila kinse e tradhtoi.

Por, në një prononcim për Prive, Meda tha se është i lumtur pranë familjes dhe se Instagrami i tij u hakua për pak nga disa persona./Prive.al

Artikuj të ngjashëm