“Nuk t’harroj” thotë Floriani në këngën e re (VIDEO)

By

Pas bashkëpunimit me Skivin dhe Doksin në këngën “Dredha” që rezultoi goxha i suksesshëm, Floriani ka publikuar një këngë të re.

“Nuk t’harroj” quhet projekti i cili është lansuar në YouTube pak minuta më parë.

Kënga është në versionin audio të shoqëruar me një fotografi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm