Fero lanson bashkëpunim me Shaolin Gang, dhe jep datën e duetit me Morenën!

By

Fero ka publikuar bashkëpunimin e tij më të ri, atë me Shaolin Gang.

“Qysh tek” mban emrin ky projekt me tekst të vetë artistëve e beat të M.O.B.

Videoklipi është punuar nga SetFilms.

Por, njëkohësisht Fero ka treguar se të dielën tjetër vjen projekti me Morenën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm