Moss Della publikon diss-in e ri për Butën

By

Saga mes Butës dhe Moss Dellës vazhdon.

Reperët që janë përplasur në distancë edhe me diss-a nuk po ndalen.

Në mesnatë, Mossi ka publikuar këngën e tij më të re, në tërësi të dedikuar ndaj Butës.

Teksti i këngës përmban ofendime deri në çështje familjare teksa pas publikimit ka marrë shumë vëmendje duke numëruar mbi 200,000 shikime për rreth 8 orë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm