Duket se gjërat po bëhen serioze në lidhjen e re të Selena Gomez

By

Epo, shikoni kush më në fund të shfaqet në rrjete sociale. Selena Gomez konfirmoi të dashurin e saj Benny Blanco disa kohë më parë, por kjo është hera e parë që ajo e poston atë në rrjetin e Instagram-it – kështu e dini se marrëdhënia po bëhet vërtet serioze.

Vetëm disa ditë përpara Ditës së Shën Valentinit, Gomez ngarkoi në rrjetin e saj në Instagram një karusel të shkurtër me foto të adhurueshme të vetes dhe të dashurit e saj. Ajo e ka mbishkrimin e postimit, “Shoku im i ngushtë”. Në komente, Blanco u përgjigj: “Kjo është shoqja ime e ngushtë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Që nga konfirmimi i lidhjes në dhjetor 2023, Selena Gomez i ka mbajtur fansat dhe ndjekësit e saj të përditësuar për ecurinë e romancës në Stories në Instagram. Këto postime kanë përfshirë disa momente mjaft intime, të tilla si fotografia e Gomez në shtrat me komentin, “Mëngjes me ty”.

 

Artikuj të ngjashëm