Mos keni merak, kënga është e Norës!

By

Në pak minuta nga publikimi kënga e Nora Istrefit u vu në shënjestër të debatit për faktin se tingëllonte e ngjajshme në refren me një projekt të paralajmëruar nga Bruno i Threedots.

Megjithëse e vërteta qëndron tek fakti se kjo këngë është ideuar fillimisht në refren për Brunon, krijuesit e këngës së Norës e kanë blerë refrenin.

Normale, këngëtarja e ka dashur një proces krejtësisht transparent dhe me kompromis në mënyrë që të mos i lihet hapësirë akuzave që do vërshonin furishëm.

Bruno tashmë këtë projekt e ka të ‘djegur’ teksa artisti i ri në skenë po punon në projekte të reja. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm