Ja si do duket Tuna në klipin e ri

By

Është zhdukur nga radari! Tuna Sejdi tash e disa muaj që prej thashethemeve të krizës me Cozman nuk është përfolur në media dhe periudhën e ka kaluar në heshtje.

Por, Tuna që e njohim të gjithë s’kishte se si të qëndronte pa punuar në projekte të reja.

Siç ju njoftuam përmes Prive.al  gjatë ditës, ajo tashmë ka finalizuar të tërë këngën dhe xhirimet e videoklipit.

E imazhet e para se si do duket Tuna e kuruar nga tre persona, Kaci, Vjosa Metaj Cena dhe Arbër Bytyqi kanë filluar të qarkullojnë në internet.

Si një gaforre që është në kërkim të perfeksionit, këngëtarja ka investuar shumë në pamjen dhe për rezultatet duket e kënaqur (marrë shkas nga dollitë të postuara në rrjete sociale).

Ne po presim, Tuna! /Prive.al/

berlinale

Screenshot_2016-03-09-23-53-38

Artikuj të ngjashëm