Morena Taraku tejet sensuale në setin fotografik të fundvitit!

By

Përtej prurjeve muzikore, fundi i dhjetorit është bërë traditë edhe për lançimin e seteve të ndryshme fotografike me motive festive.

Të njëjtë gjë ka bërë edhe Morena Taraku e cila ka realizuar disa imazhe pranë pemës së vitit të ri, ku duket mjaft sensuale.

Komentet pozitive kanë vërshuar llogarinë e një ndër femrave më të ndjekura shqiptare në Instagram.

Në anën tjetër, Morena është duke punuar në një këngë të re që do të vij në trio me Dj Dagz dhe Dj Pm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm