Me çfarë foto i rregullohet dita Shyhrete Behlulit?!

By

Për shumë prej nesh, një lajm i mirë, një dhuratë apo një udhëtim mund të na e rregullojë ditën.

Sidoqoftë, për këngëtaren Shyhrete Behluli, dita mund të lumturohet me vetëm një imazh – të nipit dhe të rejës.

Këngëtarja ka postuar një fotografi të Leartës dhe Matinit të lumtur nën mbishkrimin: ‘Qeshtu më ndreqet dita’.

Lum si Shyhreti! /Prive.al/

Qeshtu me ndreqet dita ?

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

Artikuj të ngjashëm