Morena Taraku, në 2018-të me katër këngë

By

Projektet që ka publikuar në 2017, duket se e kanë motivuar Morena Tarakun që të jetë më aktive vitin që vjen.

Prive merr vesh që Morena ka realizuar katër këngë të reja, një ndër to është në bashkëpunim me Dj Pm dhe Dj Dagz.

Teksa, solo do të jetë me ritme orientale.

Të gjitha janë realizuar në studion Urban Entertainment teksa po ashtu katër këngët do të kenë dhe klipe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm