Urimi romantik i Zaiminës pë burrin (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Klodian Asllani – burri i Zaimina Vasjarit.

Këngëtarja e cila ka hequr dotë nga muzika, pati një urim romantik për të.

Afër pishinës së shtëpisë luksoze, Zaimina fotografoi burrin dhe shkroi: Të dua deri sa në hënë dhe prapa’.

Para dy ditësh Zaimina festoi ditëlindjen e 32-të me një festë magjike.

Nëse nuk e dini, çifti ka një vajzë. Urime Klodi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm